Acı Tatlı Ekşi 2017 Fragman izle | Hd Film İzle, Türkçe Filmler, Güncel Filmler, Full Film İzle

Acı Tatlı Ekşi 2017 Fragman izle

5.626

Acı Tatlı Ekşi
Yılın aşk filmi iddiasını taşıyan Acı Tatlı Ekşi konusu ve başrol oyuncuların muhteşem performanslarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Andaç Haznedaroğlu yönetmenliğini. Necati Akpınar’ın ise yapımcılığını üstlendiği bu güzel aşk filminde kendinizi olayların ortasında bulacak ve kah gülecek kah ağlayacaksınız. Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy ve Murat Akgün’ün başrollerini paylaştığı film 107 dakika boyunca sizlere film keyfi sunacaktır. Murat rolünün hakkını veren Buğra Gülsoy Duygu ile çocukluğundan beri birbirlerine âşıktır. İkisini de üniversiteyi okumakta ve aynı anda üniversiteyi bitirdiklerinde Murat Duygu’ya evlenme teklifi ederek hayatının aşkının o olduğunu söyler. Fakat Duygu evlilik olayına pek sıcak bakmadığı için Murat’ı başından savabilmek adına ona gerçekleştirmek istediği hayallerinin olduğunu ve bu yüzden 5 sene sonra tekrar görüşmek üzere ayrılmak istediğini söyler.
Vizyondaki filmi izlemek istediğinizde Acı Tatlı Ekşi izle linkine tıklayarak saniyeler içinde sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Gelelim 5 sene sonra tekrar birleşmek üzere ayrılan Murat ve Duygu’nun aşk dolu hikâyesine; ayrıldıktan sonra hayatın farklı sürprizleriyle karşılaşan çift sizlere, gerçekten akıllardan çıkmayacak bir aşk hikâyesini çok iyi anlatıyor. Film de iki modern ve âşık çiftin hikayesini anlatan film, gerçek aşk için neler yapılacağını gözler önüne koyuyor.
Gerçek aşk ne zamana ne de mekâna göre değişkenlik gösterir. Bu düşünceyi kanıtlayan çift aradan yıllarda geçse aşkları için yapamayacağı fedakârlıkların olmadığını gösteriyor ve aşk adına harika hayat tecrübesi kazanmanızı sağlarken size film keyfi yaşatıyor. Acı Tatlı Ekşi filmini izlemek ve bu anlara sizlerde şahit olarak, birkaç saatliğine bile olsa dünya telaşından kafanızı kaldırmak istiyorsanız film izleme sitesine giriş yapıp, sorunsuz ve yüksek görüntü kaliteli aşk filmini izleyebilirsiniz.

Yorumlar